élet és irodalom kapargatva

Mert rájöttem, szeretek írni...

2015. január 15., csütörtök

„sírni vagy nevetni, ábrándokat kergetni, játszani kell, s élni...”
Bejegyezte: lilladiva quedam Nicolaum ferens dátum: 23:49 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Újabb bejegyzések Régebbi bejegyzések Főoldal
Feliratkozás: Bejegyzések (Atom)

Blogarchívum

  • ►  2025 (1)
    • ►  január (1)
  • ►  2020 (1)
    • ►  február (1)
  • ►  2019 (1)
    • ►  szeptember (1)
  • ►  2018 (3)
    • ►  július (1)
    • ►  március (1)
    • ►  január (1)
  • ►  2017 (1)
    • ►  június (1)
  • ►  2016 (4)
    • ►  április (2)
    • ►  március (1)
    • ►  február (1)
  • ▼  2015 (9)
    • ►  november (2)
    • ►  október (1)
    • ►  szeptember (3)
    • ►  július (2)
    • ▼  január (1)
      • „sírni vagy nevetni, ábrándokat kergetni, játszani...
  • ►  2014 (1)
    • ►  október (1)
  • ►  2013 (3)
    • ►  július (1)
    • ►  május (1)
    • ►  január (1)
  • ►  2012 (14)
    • ►  november (1)
    • ►  október (3)
    • ►  szeptember (10)

Magamról

Saját fotó
lilladiva quedam Nicolaum ferens
néha a legtriviálisabb dolog az élet értelmén gondolkodni, néha meg a legszívbemarkolóbb, vagy olykor a leggyomorforgatóbb dolog. akárhogyan is, amikor gondolkodom, akkor az érzések skáláján mindenből kijut. de ez jelenti azt, hogy élni...
Teljes profil megtekintése
Egyszerű téma. Üzemeltető: Blogger.